Blade Repair

Co to jest Blade Repair?

Czy wiesz co to jest Blade Repair? Poznaj szczegóły dotyczące szkolenia dla techników turbin wiatrowych. Blade Repair to kompetencje uprawniające do podjęcia pracy jako technik turbin wiatrowych na całym świecie. Uczymy pracowników OZE, ponieważ wiemy jak ważne są podstawy.

Blade Repair według GWO

Był to bardzo interesujący i pracowity miesiąc dla nas w Global Wind Consulting, a także patrząc szerzej całkowita nowość dla sektora szkoleń w zakresie bezpieczeństwa na turbinach wiatrowych.

Global Wind Organisation rozpoczął naprawę łopat turbin wiatrowych (Blade Repair) od 2.04.2019

To coś nowego. Organizacja zajmująca się do tej pory bezpieczeństwem ogólnie pojętym, nagle wchodzi w techniczne aspekty życia farm wiatrowych.

Duży krok

Aby zwiększyć wagę tego zagadnienia, Światowa Organizacja Energii Wiatrowej opublikowała swój długo oczekiwany standard Blade Repair. Przemysł potrzebuje tego od bardzo dawna. Istnieje wiele kursów i organizacji szkoleniowych, które zapewniają naprawę łopat. Jednak dzięki naprawie GWO Blade Repair osiągnięto międzynarodowy standard uzgodniony w końcu. GWO twierdzi, że wymagania są minimalne, a zapotrzebowanie na techników na tyle duże, że zdecydowali się w to wejść.

Więcej o Blade Repair

Unifikacja branży, międzynarodowy zawód, w zasadzie unia zawodów Wind Turbine Technician z wielu krajów Unii Europejskiej. Taki zabieg wywołuje ruch międzynarodowy i przepływ ludzi w kierunku popytu, a popyt jest tam gdzie coś się dzieje. Aktualnie Azja miażdży rynek, a swoimi działaniami przypomina bardziej tsunami, niż klienta na szkolenia. Ale jeżeli wiesz, że to jest warunek, że Ty i Twoi ludzie musicie zrobić GWO? Jeżeli macie dzięki temu możliwości przystępowania do przetargów na zakup turbin czy zamówienie turbin?

Producenci turbin nie chcą, żeby ktoś na ich turbinach spadał i ginął

Jeżeli wiesz, że po kursach GWO świadomość techników rośnie i że technicy nie zrobią sobie krzywdy się na turbinach trzymając się zasad, to nie martwisz się śmiercią pracownika i tym, że to wizerunkowy policzek.

Działasz dalej?

Żeby uniknąć wypadków nasi doświadczeni instruktorzy naprawy łopat widzą i dokładają starań, aby każde praktyczne zadanie było wykonywane na bardzo wysokim poziomie przez naszych kursantów. Liczymy, że szczere podejście do ludzi, empatia i wysoki profesjonalizm dydaktyczny pomoże przebić nam się w Europie. Wiemy, że prowadząc nasze kursy, na bardzo wysokim poziomie wygramy więcej.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat kursów naprawy łopat, które realizujemy według nowego standardu GWO, prosimy o kontakt z nami.

Sprawdź cenę i dostępność kursu Blade Repair