pożyczki na kursy GWO

Pożyczki na kursy GWO – jak je zdobyć?

Pomoc finansowa jest ważna, ponieważ pożyczki na kursy GWO to nowa szana. Czy wiesz jak uzyskać pożyczkę na kształcenie do 20 tyś PLN bez BIK? W tym artykule dowiesz się jak uzyskać pomoc, więc skorzystaj z okazji. Kursy GWO to nowy start, ponieważ dają one trwałe kwalifikacje do wykonwywania dobrze płatnego zawodu. Wciąż działamy, w związku z tym chętnie udzielimy Ci najważniejszych informacji. Nie wahaj się pytać o wsparcie, ponieważ służymy radami.

Dowiedz się więcej na naszej stronie. Znajdziesz tam najważniejsze informacje, podobnie jak na naszym blogu.

Global Wind Consulting Sp. Z o.o – pożyczki na kursy GWO

oferuje Państwu pomoc w uzyskaniu nieoprocentowanej pomocy zwrotnej na sfinansowanie szkoleń zawodowych dla techników turbin wiatrowych oraz techników zajmujących się naprawami łopat (Blade Repair Technician) – nowa oferta od początku 2020r

Oferowana pomoc jest do 20 tysięcy złotych, dlatego jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm.
Nabór zaczął się od listopada 2019 r do końca roku 2020r, ponieważ

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie firmy Global Wind Consulting w ramach programu „wyrównywania szans i dostępu do zawodu Technik Turbin Wiatrowych”.

Ta forma pomocy przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, zamieszkujących na obszarze Polski, posiadająca obywatelstwo Polskie, wykształcenie minimum zawodowe i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Jest to szczególna oferta dla osób chcących się przebranżowić i rozpocząć pracę w najbardziej dochodowej gałęzi przemysłu XXI wieku „odnawialnych źródłach energii”.

W ramach projektu, osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych mogą wnioskować o pożyczkę przeznaczoną na kursy GWO w tym Basic Technical Training, GWO Blade Repair, GWO Basic Safety Training i inne kursy z rodziny GWO dostępne w ośrodkach Global Wind Consulting oraz u naszych partnerów.

Posiadamy też specjalną ofertę na kursy do prac na wysokości w standardzie brytyjskim IRATA

Szkolenia oraz inne formy kształcenia osób dorosłych oferowane przez krajowe i zagraniczne podmioty związane z Global Wind Consulting. Są one formą wsparcia osób spełniających szereg wymagań opisanych na stronie głównej organizacji Global Wind Consulting

Pożyczki na kursy GWO – 20 tys. zł – pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia / kursu

Oprocentowanie:

Pożyczka jest oprocentowana w wysokości 5% w skali roku, więc jest liczona bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, itp.) od wartości kursu z wyłączeniem promocji. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5%. Kredytobiorca przed podpisaniem umowy zapozna się opłatami jakie poniesie. Dzięki temu będzie w stanie zaplanować swój budżet mając wiedzę jak wysoka będzie m.in. całkowita spłata pożyczki

Na RRSO składają się:

  • oprocentowanie nominalne
  • prowizja
  • opłata przygotowawcza
  • ubezpieczenie pożyczki

Jak wnioskować i gdzie składać dokumenty:

Wnioski o pomoc zwrotną możesz złożyć także za pomocą systemu wnioskowania online. Wejdź na stronę główną www.globalwind.consulting lub zadzwoń do naszych konsultantów. System pomocowy działa od listopada 2019 roku, więc możesz śmiało z niego korzystać.

Spłata:

Pożyczki na kursy GWO spłacasz w ratach w okresie od 3-12 miesięcy, od momentu podpisania umowy.

Podpisanie umowy:
Umowę między Pożyczkobiorcą, a Operatorem prześlemy po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. Uruchomimy system elektronicznego wnioskowania. To ogromna szansa dla wielu osób, które pragną zmienić zawód, a przerastają ich koszty przebranżowienia.